Laureat XXI Konkursu Prac Magisterskich

Sylwetka laureata

XXI Konkursu Prac Magisterskich

 Mateusz Kubicki

– absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego
Główna nagroda w XXI Konkursie Prac Magisterskich za 2017 r.

 

Konkurs Prac Magisterskich to dla mnie: Możliwość zaprentowania swojej pracy szerszemu gronu odbiorców. Jest to potwierdzenie, że zaintersowania mogą stać się początkiem poważnych badań naukowych. Stanowi to także formę podzielenia się swoimi wynikami obserwacji z gronem naukowców.

W życiu chciałbym: Najważniejszą rzeczą w życiu jest rozwój osobisty. Dążenie do doskonałości oraz nieustanne pogłębianie wiedzy nie tylko w teorii, ale także w praktyce.

Sukces to dla mnie: Sukces jest dla mnie zwieńczniem podjętych trudów. Lubię wyznaczać sobie nowe cele i przebywać trudną drogę, aby je osiągnąć.

Pracować chciałbym: Istotnym jest dla mnie, aby praca pozwalała na dalszy rozwój osobisty. Ta, którą wykonuję zapewnia mi taką możliwość. Jestem pracownikiem działu badań naukowych.

Ekonomia to: Niezwykle inspirująca nauka, prezentująca prawidła rządzące światową gospodarką oraz życiem codziennym człowieka.

Inspiruje mnie: Muzyka klasyczna oraz gra na organach są moją pasją. Pozwalają one na wskazanie nowych myśli, wytycznie granic. Wtedy mogę poczuć się swobodnie i realizować swoje pasje.

Czytam: Czytam bardzo dużo. Do ulubionych należą zwłaszcza książki z zakresu fantasy oraz literatura faktu.

Marzę o: Podróży na Syberię w towarzystwie grupy znajomych. Byłaby to forma sprawdzenia samego siebie w ekstremalnie trudnych warunkach.

Ulubiony gadżet: Laptop. Jest nie tylko narzędziem pracy, ale służy mi także do spędzania wolnego czasu ponieważ jestem wielkim faniem gier strategicznych. Są one nie tylko rozrywką, ale także pomagają w rozwijaniu umiejętności trzeźwego myślenia i prognozowania.

Prezentacja nagrodzonej pracy magisterskiej

Zapraszamy do zapoznania się z abstraktem pracy dyplomowej nagrodzonej w XXI Konkursie Prac Magisterskich 

„Polskie rybołówstwo na Morzu Bałtyckim”

Wróć