Laureatka XVI Konkursu Prac Licencjackich

Sylwetka laureatki

XVI Konkursu Prac Licencjackich

 Agata Michałowska

– absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego
Główna nagroda w XVI Konkursie Prac Licencjackich za 2019 r.

 

Konkurs Prac Licencjackich to dla mnie: ogromne wyróżnienie, motywacja do pisania pracy magisterskiej i może trochę zaskoczenie. Pisząc pracę licencjacką moim celem było usatysfakcjonowanie samej siebie. Jest mi niezmiernie miło, że spotkała się ona z tak wielkim uznaniem.

W życiu chciałabym: osiągnąć stan, w którym będę miała jednocześnie czas, środki i siły na rozwijanie swoich pasji i pomysłów.                                             

Sukces to dla mnie: stan, w którym odczuwam satysfakcję z osiągnięcia zamierzonego celu (lub określonego poziomu aspiracji) i który wiąże się ze wcześniej poniesionym na osiągnięcie danego celu wysiłkiem. Ponadto wynik podejmowanych działań ukierunkowanych na realizację celu pozostaje w realnej zależności od nakładów wysiłku. Stąd też wygraną w Konkursie Prac Licencjackich mogę rozpatrywać w kategorii sukcesu, podczas gdy przykładowo wygraną w loterii w kategorii szczęścia, fartu czy zrządzenia losu. Kluczem do sukcesu jest wytrwałość w dążeniu do celu.

Pracować chciałabym: z pasją, realizując unikatowe projekty i rozwiązując niepowtarzalne problemy, bez rutyny, stale się rozwijając.

Ekonomia to: nauka o ograniczonych zasobach w stosunku do potrzeb, które są nieograniczone. Jest to więc także nauka o nieruchomościach będących przedmiotem moich zainteresowań.

Inspiruje mnie: cisza i góry, mruczący kot na kolanach, często wysoko postawiona poprzeczka, niekiedy sukcesy i zapał innych ludzi.

Czytam: zbyt mało, w wolnej chwili, do snu, żeby na chwilę się zatrzymać, żeby się zrelaksować, żeby rozwijać swoje zainteresowania, kryminały, podręczniki dotyczące żywienia i medycyny behawioralnej kotów i psów.

Marzę o: małym domku w górach… Marzę o rzeczach osiągalnych, które w dalszej kolejności mogę zamieniać w plany.

Ulubiony gadżet: jeżeli gadżetem mogę nazwać przedmiot, który jednocześnie jest narzędziem pracy, to będzie nim mój mały biały laptop, który zabieram ze sobą niemal wszędzie. Smartfonu nie określę mianem ulubionego, bo mimo iż rzeczywiście mam go ze sobą niemal zawsze, to jest on przyczyną marnotrawstwa czasu, które staram się ograniczyć.

Zapraszamy do zapoznania się z abstraktem pracy dyplomowej nagrodzonej w XVI Konkursie Prac Licencjackich 

Problemy-analizy-optymalnego-sposobu-uzytkowania-nieruchomosci

Wróć