Laureatka XXVI Konkursu Prac Magisterskich

Sylwetka laureatki

XXVI Konkursu Prac Magisterskich

Jagoda Goll

– absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej
Główna nagroda w XXVI Konkursie Prac Magisterskich za 2022 r.

 

Konkurs Prac Magisterskich to dla mnie: ogromne i niespodziewane osiągnięcie. Jest mi niezmiernie miło, że moja praca, w którą włożyłam wiele wysiłku i pasji została doceniona. Zostanie laureatką udowodniło mi, że warto wierzyć w siebie, w swoją wiedzę i umiejętności.

W życiu chciałabym: ciągle się rozwijać, poznawać świat i czuć z satysfakcję z tego, co robię.

Sukces to dla mnie: zadowolenie z siebie i podołanie wyzwaniom, które napotykam na swojej drodze. Najważniejsze, aby być dumnym ze swojej pracy.

Pracować chciałabym: w środowisku, w którym czuję się swobodnie i w którym najważniejszy jest wzajemny szacunek. Obecnie pracuję jako koordynator programu MBA na Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Równolegle chciałabym rozwijać karierę naukową, dlatego mam zamiar spróbować swoich sił w rekrutacji na studia doktoranckie.

Ekonomia to: nauka pozwalająca nam zrozumieć rzeczywistość, w której funkcjonujemy.

Inspiruje mnie: moi najbliżsi, przyjaciele, rodzina, znajomi, ale także współpracownicy. Relacje z ludźmi wiele wnoszą do mojego życia.

Czytam: poza literaturą naukową z zakresu zarządzania czy ekonomii, zazwyczaj książki Stephena Kinga. W wolnym czasie lubię oderwać się od rzeczywistości uciekając w świat fantasy.

Marzę o: podróżach, poznawaniu nowych kultur, zwłaszcza od strony kuchni. Temat mojej pracy magisterskiej nie był przypadkowy. J Chciałabym też ukończyć studia doktoranckie.

Ulubiony gadżet: ekspres do kawy oraz thermomix.

Wróć