Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko koordynatora ds. szkoleń (w obszarze sprzedaży i organizacji).

Kim jesteśmy?

Realizujemy działalność szkoleniową w ramach działalności statutowej od ponad 70 lat, głównie w regionie pomorskim.

Posiadamy akredytację kuratorium oświaty oraz certyfikat ISO 9001:2015-10 w zakresie prowadzenia działalności szkoleniowej obejmującej kształcenie, dokształcanie i doskonalenie zawodowe.

Nasze szkolenia prowadzimy w specjalnie do tego przygotowanym nowoczesnym ośrodku szkoleniowym w naszej siedzibie w Sopocie oraz na życzenie klienta, w przestrzeni pracy jego pracowników lub z wykorzystaniem mobilnego centrum szkoleniowego.
Nasi trenerzy posiadają wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń potwierdzone licznymi certyfikatami.

Jakie będą obowiązki?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż szkoleń zamkniętych – in company oraz szkoleń otwartych – przede wszystkim z zakresu finansów, rachunkowości, podatków, marketingu i sprzedaży, kadr i płac, zarządzania, IT, i innych.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja szkoleń,
  • samodzielne pozyskiwanie klientów na szkolenia zamknięte i otwarte,
  • rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie i stała współpraca z trenerami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia na poziomie wyższym,
  • 3 – letniego udokumentowanego doświadczenia w obszarze pozyskiwania i organizacji szkoleń w instytucji/firmie szkoleniowej,
  • poczucia odpowiedzialności za wynik swoich działań,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • dużej samodzielności, kreatywności i własnej inicjatywy,
  • biegłego posługiwania się narzędziami pakietu Ms Office,
  • prowadzenia działań w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • realny wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • dużą samodzielność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: szkolenia@gdansk.pte.pl (CV, list motywacyjny, udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – świadectwa pracy, rekomendacje, oświadczenia).