CEL SZKOLENIA:


Szkolenie skierowane jest do osób pracujących na stanowisku asystentów księgowych/ pomocy księgowych,  a także dla wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, np. dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Szkolenie z zakresu samodzielnego prowadzenia  PKPiR odbywa się w formie stacjonarnej w przedziale godzinowym od 8.00 do 16.00, jak również w systemie weekendowym. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych księgowych, wykwalifikowanych trenerów.

Zajęcia prowadzone są przede wszystkim z naciskiem na zajęcia praktyczne/warsztaty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych, podczas szkoleń zapewniony jest słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU:


Uczestnik szkolenia otrzyma ogromna dawkę wiedzy popartą przykładami i ćwiczeniami praktycznymi. Uczestnik szkolenia pozna wszystkie zagadnienia niezbędne przy samodzielnym prowadzeniu PKPiR wraz z obsługą programu Płatnik i Symfonia.

Każdy uczestnik na zakończenie szkolenia otrzyma zaświadczenie o jego ukończeniu zgodne ze wzorem Ministra Edukacji Narodowej.

GŁÓWNE MODUŁY SZKOLENIA:

  • Zagadnienia teoretyczne z zakresu PKPiR
  • Praca warsztatowa- Prowadzenie PKPiR
  • Obsługa PKPIR w programie Symfonia
  • Obsługa programu Płatnik

 

Sprawdź dostępne terminy tego szkolenia

Zapytaj o szkolenie zamknięte