Trudno jest kwestionować zasadność uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Bez wątpienia szkolenia oraz kursy zawodowe są niezastąpione w rozbudowywaniu naszych kwalifikacji zawodowych. Inną wartością dodaną szkoleń o jakiej należy wspomnieć jest zwiększenie szans na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Rodzaj i tematykę kursów należy dopasować do wykonywanego przez nas zawodu. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi też wiele kursów uniwersalnych, z których może skorzystać osoba pracująca w dowolnej branży. Są to przykładowo kursy komputerowe czy szkolenia sprzedażowe.

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie szkolenia otwarte:

Podstawowe informacje

Czas trwania:

Terminy zajęć:

  • 31.08-01.09.2024
  • 07-08.09.2024
  • 14-15.09.2024
  • 21-22.09.2024
  • 28-29.09.2024
  • 05-06.10.2024

Szkolenie trwa 120 godzin lekcyjnych. Spotkania odbywają się w godzinach 900 - 1700

Miejsce:

Gdańsk

Cena:

Promocja: w przypadku zapisu do 12.08.2024 koszt szkolenia dla jednej osoby to 1899,- zł brutto – 100 zł zniżki! – po tym terminie koszt udziału jednej osoby to 1999 zł.

Materiały:

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych, Kodeks Pracy, Kalendarz Kadrowego, wzory umów, przykładowe ćwiczenia rozliczeń składek oraz pendrive z materiałami szkoleniowymi.

Podczas warsztatów komputerowych każdy z uczestników ma do dyspozycji własne stanowisko pracy.

Egzamin:

Po każdym module przewidziany jest egzamin wewnętrzy.

Każdy uczestnik, który ukończy kurs otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz certyfikat z kodami zawodu: Specjalista ds. Kadr - (kod zawodu 242307), Specjalista ds. Wynagrodzeń - (kod zawodu 242310)
Liczba miejsc:

6 wolnych miejsc

Opis szkolenia

(Certyfikowany kurs weekendowy)

Program

GŁÓWNE MODUŁY SZKOLENIA

Moduł kadrowy
Moduł płacowy
Obsługa programu Symfonia Kadry i Płace (Sage One Payroll)
Obsługa programu Płatnik
Istnieje możliwość uzyskania szczegółowego programu szkolenia - zapraszamy do kontaktu!

Wróć

 

Szkolenia otwarte a zamknięte 

Szukając odpowiedniego warsztatu dla siebie z całą pewnością warto się orientować czym różnią się od siebie szkolenia otwarte i zamknięte. Jeżeli chodzi o szkolenia zamknięte to są one organizowane indywidualnie dla wybranej grupy osób. Przykładowo dla pracowników marketingu firmy produkcyjnej ABC z Warszawy.

Natomiast w przypadku szkoleń otwartych, udział w nich dostępny jest dla wielu osób z różnych firm czy instytucji. Największy wybór interesujących szkoleń znajdziemy w dużych miastach jak Trójmiasto czy Szczecin.

W sieci bez problemu znajdziemy listę szkoleń otwartych organizowanych przez firmy szkoleniowo - edukacyjne. Dokonując wyboru warto pamiętać, aby sprawdzić czy dane szkolenie jest prowadzone przez należycie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Ponad to polecamy skorzystać z dofinansowania do szkolenia, dzięki czemu zdobycie wiedzy może być całkowicie bezpłatne.