Trudno jest kwestionować zasadność uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Bez wątpienia szkolenia oraz kursy zawodowe są niezastąpione w rozbudowywaniu naszych kwalifikacji zawodowych. Inną wartością dodaną szkoleń o jakiej należy wspomnieć jest zwiększenie szans na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Rodzaj i tematykę kursów należy dopasować do wykonywanego przez nas zawodu. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi też wiele kursów uniwersalnych, z których może skorzystać osoba pracująca w dowolnej branży. Są to przykładowo kursy komputerowe czy szkolenia sprzedażowe.

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie szkolenia otwarte:

Podstawowe informacje

Czas trwania:

Termin szkolenia: 13-14.04.2024r. godz. 09:00-17:00

Miejsce:

Siedziba Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Sopot, ul. Armii Krajowej 116

Cena:

Koszt szkolenia dla jednej osoby to 1050.00 zł brutto.

Promocja: w przypadku zapisu do 18.03.2024 - koszt szkolenia dla jednej osobowy to 950.00 zł/brutto

Materiały:
  • Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych (pendrive z prezentacją trenera, teczka, długopis, torba).
  • Koszt szkolenia obejmuje również przerwę kawową.
  • Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie otrzymuje zaświadczenie potwierdzające udział w zajęciach. 
  • Wykładowca to stały współpracownik Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Gdańsku.
Liczba miejsc:

3 wolne miejsca

Program

GŁÓWNE MODUŁY SZKOLENIA

Zawansowane funkcje w programie Symfonia Kadry i Płace.

Parametry w systemie: ZUS ustawowe, ZUS indywidualne.

Parametry podatkowe (Ustawowe): progi podatkowe, import i eksport danych do systemu, kontrola wymiaru urlopu pracownika, definicja schematów księgowych, księgowanie list płac oraz eksport do systemy, ustawienia i definicje raportów do wydruku np. pasek wynagrodzeń., aktualizacja wzorów deklaracji podatkowych (PIT-11, PIT-40, PIT-4R).

Tworzenie nowych elementów kadrowo – płacowy.

Praca z kalendarzem firmy.

Definicje akcji: wypełnianie elementu kadrowego oraz wypełnianie zestawu danych kadrowych, rozszerzenie możliwości ustawienia końcowej daty obowiązywania.

 

Wróć

 

Szkolenia otwarte a zamknięte 

Szukając odpowiedniego warsztatu dla siebie z całą pewnością warto się orientować czym różnią się od siebie szkolenia otwarte i zamknięte. Jeżeli chodzi o szkolenia zamknięte to są one organizowane indywidualnie dla wybranej grupy osób. Przykładowo dla pracowników marketingu firmy produkcyjnej ABC z Warszawy.

Natomiast w przypadku szkoleń otwartych, udział w nich dostępny jest dla wielu osób z różnych firm czy instytucji. Największy wybór interesujących szkoleń znajdziemy w dużych miastach jak Trójmiasto czy Szczecin.

W sieci bez problemu znajdziemy listę szkoleń otwartych organizowanych przez firmy szkoleniowo - edukacyjne. Dokonując wyboru warto pamiętać, aby sprawdzić czy dane szkolenie jest prowadzone przez należycie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Ponad to polecamy skorzystać z dofinansowania do szkolenia, dzięki czemu zdobycie wiedzy może być całkowicie bezpłatne.