Trudno jest kwestionować zasadność uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Bez wątpienia szkolenia oraz kursy zawodowe są niezastąpione w rozbudowywaniu naszych kwalifikacji zawodowych. Inną wartością dodaną szkoleń o jakiej należy wspomnieć jest zwiększenie szans na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Rodzaj i tematykę kursów należy dopasować do wykonywanego przez nas zawodu. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi też wiele kursów uniwersalnych, z których może skorzystać osoba pracująca w dowolnej branży. Są to przykładowo kursy komputerowe czy szkolenia sprzedażowe.

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie szkolenia otwarte:

Podstawowe informacje

Czas trwania:

Szkolenie odbywa się w formie Webinaru z możliwością zadawania pytań przez uczestników.

Każdy zapisany uczestnik przed wydarzeniem otrzyma link do platformy online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Zaświadczenia uczestnictwa zostaną przesłane do uczestników pocztą tradycyjną po szkoleniu.

Data szkolenia: 27.04.2020r. (poniedziałek) 

Godziny szkolenia: 10:00 - 13:00

Miejsce:

Webinar

Cena:

Standardowy koszt uczestnictwa to 229 zł brutto/netto (zwolnione z podatku VAT).

Przy zapisie do  21 kwietnia 2020 obowiązuje cena promocyjna 189 zł brutto/netto (zwolnione z podatku VAT).

Koszt obejmuje udział w spotkaniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat w formie papierowej.

Materiały:

Liczba miejsc:

5

Opis szkolenia

Etapy zapisu na szkolenie:

  • Uczestnik zgłasza się na szkolenie poprzez zgłoszenie online (wypełniając dane w polu "Zarejestruj się na ten kurs", a po rejestracji konta kliknięcie w "Zapisz mnie na ten kurs") lub wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej.
  • Po zapisie na koncie użytkownika można opłacić udział w szkoleniu korzystając z "szybkich płatności". Alternatywnie opłatę za udział w szkoleniu można uiścić przelewem tradycyjnym na numer konta podany w zakładce KONTAKT
  • Po potwierdzeniu otrzymaniu płatności, otrzymuje dostęp do Webinaru w formie linka, nie później niż jeden dzień przed szkoleniem.
  • W dniu szkolenia o wskazanej godzinie loguje się do Webinaru poprzez przysłany link.
  • Po szkoleniu otrzymuję fakturę i certyfikat uczestnictwa e-mailem, na życzenie pocztą tradycyjną.

Program

Wykładowca przedstawi najważniejsze założenia Tarczy Antykryzysowej - wskaże, z jakich inicjatyw wsparcia mogą Państwo skorzystać, podpowie kiedy można z nich korzystać oraz gdzie i jak składać odpowiednie wnioski. Opowie o wprowadzonych udogodnieniach podatkowych dla pracodawców i pracowników oraz odpowie na Państwa pytania i wątpliwości.

Szczegółowy program oraz warunki oferty przesyłamy drogą elektroniczną. 

Zapraszamy do kontaktu!

Wróć

 

Szkolenia otwarte a zamknięte 

Szukając odpowiedniego warsztatu dla siebie z całą pewnością warto się orientować czym różnią się od siebie szkolenia otwarte i zamknięte. Jeżeli chodzi o szkolenia zamknięte to są one organizowane indywidualnie dla wybranej grupy osób. Przykładowo dla pracowników marketingu firmy produkcyjnej ABC z Warszawy.

Natomiast w przypadku szkoleń otwartych, udział w nich dostępny jest dla wielu osób z różnych firm czy instytucji. Największy wybór interesujących szkoleń znajdziemy w dużych miastach jak Trójmiasto czy Szczecin.

W sieci bez problemu znajdziemy listę szkoleń otwartych organizowanych przez firmy szkoleniowo - edukacyjne. Dokonując wyboru warto pamiętać, aby sprawdzić czy dane szkolenie jest prowadzone przez należycie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Ponad to polecamy skorzystać z dofinansowania do szkolenia, dzięki czemu zdobycie wiedzy może być całkowicie bezpłatne.