Laureat XXIV Konkursu Prac Magisterskich

Sylwetka laureata

XXIV Konkursu Prac Magisterskich

Wiesław Bielicki

– absolwent Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
Główna nagroda w XXIV Konkursie Prac Magisterskich za 2020 r.

 

Konkurs Prac Magisterskich to dla mnie: Poszukiwanie innowacyjności, nietuzinkowości i próba rozwiązania problemu. Uznanie zasadności podjętej próby. Ogromna niespodzianka i docenienie wkładu pracy.

W życiu chciałabym: Mieć czas na wszystko co zaplanowałem, zwłaszcza na roczną podróż po świecie, z ukochaną osobą. Widzieć zawsze tylko szczęście dzieci. Nie krzywdzić. Nie tylko brać, ale móc dawać. Rozwinąć profesjonalnie hobby.

Sukces to dla mnie: Osiągnięcie spokoju w życiu, pracować w zgodzie ze sobą. Asertywność, współpraca i komunikacja w każdym aspekcie życia: prywatnym i zawodowym.

Pracować chciałabym: Mądrze i zdalnie. Rozwijając się. Przy wdrażaniu innowacyjnych technologii w sektorze morskim. We własnej firmie. Zużywać potrzebnie dzisiaj, aby dać jutro kolejnym pokoleniom.

Ekonomia to: Rzadkość dóbr i zbiór zasad, których jakże często nie przestrzegamy…..

Inspiruje mnie: Moja rodzina. Billy Gates. Fotografia. Przyroda niezmącona ludzką ręką. Steve Jobs. Loty w kosmos i brak odpowiedzi na pytanie skąd jesteśmy. Elon Musk i innowacje. Nieskończone możliwości rozwoju. Sztuczna inteligencja = ludzki umysł.

Czytam: Siebie. Martin Ford. Tokarczuk. O audio i akustyce wnętrz. Kinsey. I to co pod ręką co warto poznać.

Marzę o: Długim urlopie. Profesjonalnym rozwinięciu audio hobby i akustyki wnętrz – tworzyć prywatne sale kina domowego. Chciałbym zobaczyć lądowanie pierwszych ludzi na Marsie lub usłyszeć ‘Hello’ z innego świata :)

Ulubiony gadżet: Słuchawki + ulubiona muzyka oraz czytnik e-booków z wybranymi pozycjami to konieczność w czasie częstych i długich podróży po świecie. Fotografia, na którą ciągle brakuje czasu i zbiór zdjęć własnego autorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z abstraktem pracy dyplomowej nagrodzonej w XXIV Konkursie Prac Magisterskich  

Innowacyjne przeobrażenia transportu morskiego w XXI w. ze szczególnym uwzględnieniem floty autonomicznej

 

Wróć