Trudno jest kwestionować zasadność uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Bez wątpienia szkolenia oraz kursy zawodowe są niezastąpione w rozbudowywaniu naszych kwalifikacji zawodowych. Inną wartością dodaną szkoleń o jakiej należy wspomnieć jest zwiększenie szans na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Rodzaj i tematykę kursów należy dopasować do wykonywanego przez nas zawodu. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi też wiele kursów uniwersalnych, z których może skorzystać osoba pracująca w dowolnej branży. Są to przykładowo kursy komputerowe czy szkolenia sprzedażowe.

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie szkolenia otwarte:

Podstawowe informacje

Czas trwania:

 

Data szkolenia: 14.12.2023r.

Godziny szkolenia: 09:00-15:00

Szkolenie poprowadzi wieloletni pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, stały współpracownik Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, praktyk z zakresu prawa pracy.

 

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Zaświadczenia uczestnictwa zostaną przesłane uczestnikom po zakończeniu szkolenia.

Miejsce:

Sopot - szkolenie stacjonarne

Cena:

Standardowy koszt uczestnictwa to 486,00 zł brutto.

Przy zapisie do 04.12.2023r. obowiązuje cena promocyjna 459,00 zł brutto

Koszt obejmuje udział w spotkaniu, materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie. 

Materiały:

Celem szkolenia jest zapoznanie się z aktualnymi przepisami prawa regulującymi czas pracy kierowców. Szkolenie w formie warsztatowej zapozna uczestników m.in.: z metodyką ewidencji czasu pracy oraz obliczania wynagrodzenia kierowców. Szkolenie skierowane do osób zajmujących się rozliczaniem czasu pracy kierowców, działów kadr, właścicieli firm transportowych.

Liczba miejsc:

6 wolnych miejsc

Opis szkolenia

Etapy zapisu na szkolenie:

  • Uczestnik zgłasza się na szkolenie poprzez zgłoszenie online (wypełniając dane w polu "Zarejestruj się na ten kurs", a po rejestracji konta kliknięcie w "Zapisz mnie na ten kurs") lub wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej.
  • Po zapisie na koncie użytkownika można opłacić udział w szkoleniu korzystając z "szybkich płatności". Alternatywnie opłatę za udział w szkoleniu można uiścić przelewem tradycyjnym na numer konta podany w zakładce KONTAKT
  • Po potwierdzeniu otrzymaniu płatności, otrzymuje dostęp do Webinaru w formie linka, nie później niż jeden dzień przed szkoleniem.
  • W dniu szkolenia o wskazanej godzinie loguje się do Webinaru poprzez przysłany link.
  • Po szkoleniu otrzymuję fakturę i certyfikat uczestnictwa e-mailem, na życzenie pocztą tradycyjną.

Program

Szczegółowy program oraz warunki oferty przesyłamy drogą elektroniczną.

Zapraszamy do kontaktu!

Wróć

 

Szkolenia otwarte a zamknięte 

Szukając odpowiedniego warsztatu dla siebie z całą pewnością warto się orientować czym różnią się od siebie szkolenia otwarte i zamknięte. Jeżeli chodzi o szkolenia zamknięte to są one organizowane indywidualnie dla wybranej grupy osób. Przykładowo dla pracowników marketingu firmy produkcyjnej ABC z Warszawy.

Natomiast w przypadku szkoleń otwartych, udział w nich dostępny jest dla wielu osób z różnych firm czy instytucji. Największy wybór interesujących szkoleń znajdziemy w dużych miastach jak Trójmiasto czy Szczecin.

W sieci bez problemu znajdziemy listę szkoleń otwartych organizowanych przez firmy szkoleniowo - edukacyjne. Dokonując wyboru warto pamiętać, aby sprawdzić czy dane szkolenie jest prowadzone przez należycie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Ponad to polecamy skorzystać z dofinansowania do szkolenia, dzięki czemu zdobycie wiedzy może być całkowicie bezpłatne.