Trudno jest kwestionować zasadność uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Bez wątpienia szkolenia oraz kursy zawodowe są niezastąpione w rozbudowywaniu naszych kwalifikacji zawodowych. Inną wartością dodaną szkoleń o jakiej należy wspomnieć jest zwiększenie szans na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Rodzaj i tematykę kursów należy dopasować do wykonywanego przez nas zawodu. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne prowadzi też wiele kursów uniwersalnych, z których może skorzystać osoba pracująca w dowolnej branży. Są to przykładowo kursy komputerowe czy szkolenia sprzedażowe.

Zapraszamy na organizowane w najbliższym czasie szkolenia otwarte:

Podstawowe informacje

Czas trwania:

Szkolenie odbywa się w formie Webinaru z możliwością zadawania pytań przez uczestników.

Każdy zapisany uczestnik przed wydarzeniem otrzyma link do platformy online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Zaświadczenia uczestnictwa zostaną przesłane do uczestników pocztą tradycyjną po szkoleniu.

Data szkolenia: 06.12.2021r.

Godziny szkolenia: 10:00 - 14:00

Miejsce:

Szkolenie prowadzi specjalista w zakresie szkoleń miękkich dla pracowników administracji publicznej, placówek edukacyjnych i biznesu. Praktyk w organizacji imprez oraz tworzenia i opracowywania strategii Promocji.

Webinar  skierowany jest do Wydziałów Promocji oraz ich jednostek podległych.

Cena:

Standardowy koszt uczestnictwa to 269,00 zł brutto/netto (zwolnione z podatku VAT).

Przy zapisie do 26.11.2021 obowiązuje cena promocyjna 229,00 zł brutto/netto (zwolnione z podatku VAT).

Koszt obejmuje udział w spotkaniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat w formie papierowej.

Materiały:

Szanowni Państwo,

Znajdujemy się w bardzo nietypowej sytuacji, gdzie koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie i zmusza nas do izolacji. Zostajemy w domach, przemieszczamy się tylko, gdy jest to konieczne, zrezygnowaliśmy ze wszystkiego co jest dla nas ważne i co dawało nam możliwość relaksu oraz rozwoju kulturalnego. Nie możemy swobodnie korzystać z dobrodziejstw domów kultury, kin, teatrów, koncertów, galerii sztuki ii wielu innych wydarzeń. Część z tych aktywności dzięki Internetowi jesteśmy w stanie przenieść do wirtualnego świata, jednak nie wszystkie. Dlatego tym bardziej musimy udostępnić tą formę wydarzeń, która nadaje się do prezentacji przez Internet. Dodatkowo powinniśmy otworzyć się na nowe wyzwania, które przyniosą w długofalowej strategii więcej korzyści. Zapraszamy na Webinar, na którym porozmawiamy o prowadzeniu strategii i promocji wydarzeń w dobie izolacji przez koronawirusa.

 

Liczba miejsc:

5 wolnych miejsc

Opis szkolenia

Etapy zapisu na szkolenie:

  • Uczestnik zgłasza się na szkolenie poprzez zgłoszenie online (wypełniając dane w polu "Zarejestruj się na ten kurs", a po rejestracji konta kliknięcie w "Zapisz mnie na ten kurs") lub wypełniając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej.
  • Po zapisie na koncie użytkownika można opłacić udział w szkoleniu korzystając z "szybkich płatności". Alternatywnie opłatę za udział w szkoleniu można uiścić przelewem tradycyjnym na numer konta podany w zakładce KONTAKT
  • Po potwierdzeniu otrzymaniu płatności, otrzymuje dostęp do Webinaru w formie linka, nie później niż jeden dzień przed szkoleniem.
  • W dniu szkolenia o wskazanej godzinie loguje się do Webinaru poprzez przysłany link.
  • Po szkoleniu otrzymuję fakturę i certyfikat uczestnictwa e-mailem, na życzenie pocztą tradycyjną.

Program

 

Szczegółowy program oraz warunki oferty przesyłamy drogą elektroniczną. 

Zapraszamy do kontaktu!

Wróć

 

Szkolenia otwarte a zamknięte 

Szukając odpowiedniego warsztatu dla siebie z całą pewnością warto się orientować czym różnią się od siebie szkolenia otwarte i zamknięte. Jeżeli chodzi o szkolenia zamknięte to są one organizowane indywidualnie dla wybranej grupy osób. Przykładowo dla pracowników marketingu firmy produkcyjnej ABC z Warszawy.

Natomiast w przypadku szkoleń otwartych, udział w nich dostępny jest dla wielu osób z różnych firm czy instytucji. Największy wybór interesujących szkoleń znajdziemy w dużych miastach jak Trójmiasto czy Szczecin.

W sieci bez problemu znajdziemy listę szkoleń otwartych organizowanych przez firmy szkoleniowo - edukacyjne. Dokonując wyboru warto pamiętać, aby sprawdzić czy dane szkolenie jest prowadzone przez należycie doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych trenerów. Ponad to polecamy skorzystać z dofinansowania do szkolenia, dzięki czemu zdobycie wiedzy może być całkowicie bezpłatne.