Większość pracodawców oczekuje od swoich pracowników, że będą podnosili swoje umiejętności i poszerzali swoją wiedzę. Podobnie myślą pracownicy, którzy doskonale wiedzą, że aby otrzymać awans czy podwyżkę należy stale podnosić swoje kwalifikacje. Doskonałym sposobem na tego typu działań są szkolenia prowadzone przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Gdańsku.

Szkolenia mają dużą wartość dodaną

Dobrze zorganizowane i przygotowane szkolenie to nie tylko sucha wiedza przedstawiana przez wykładowcę. Aby było skuteczne i jak najbardziej przydatne powinno być poparte wieloma przykładami biznesowymi. Ponadto uczestnicy szkolenia powinni już na zajęciach zacząć wykorzystywać zdobywaną wiedzę poprzez ćwiczenia i warsztaty. Tego typu aktywności pomagają także lepiej poznać grupę szkoleniową, nawiązać nowe kontakty czy przyjaźnie.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku wyróżnia się właśnie tymi wszystkimi cechami o jakich wspomniano wyżej. Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technik. Prelegenci i trenerzy posiadają ugruntowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Małe grupy słuchaczy i indywidualne podejście do każdego kursanta sprawia, że oprócz kolejnego certyfikatu uzyskujemy porcję solidnej wiedzy, którą możemy wykorzystać w codziennej pracy.

Jakie szkolenia oferuje PTE Oddział w Gdańsku?

Prowadzimy wiele kursów o szerokiej tematyce, tak aby móc zaoferować jak najszerszą ofertę dla naszych Klientów. Najpopularniejszymi są:

 

Zapytaj o szkolenie zamknięte